Tokiais saulėtais rytais kaip šis – norisi kuo greičiau dumti į gryną orą. Net sėdėdama ofise atsidarau plačai langus, kad jausčiausi tarsi dirbčiau lauke:) Mano vasaros pusryčiai dažniausiai būna lengvi ir greitai paruošiami. Tačiau jei rytais skubu į teniso treniruotę, mėgstu juos pasiimti su savimi.

Geriausias dalykas, kokiu tik galima po treniruotės save palepinti ir atstatyti jėgas – tai maistingas vėsus kokteilis, sumaišytas iš sveikų ingredientų ir natūralių saldiklių, pasotinantis ir suteikiantis geros energijos visai likusiai dienai. Kad kokteilis išlaikytų reikiamą temperatūrą, įsipilu jį į specialų labai saugiai užsidarantį termosiuką, kuris yra mano kokteilių plaktuvo Mix&Go priedas. Jei mėgstate skystos konsistencijos pusryčius, kurie tinkamo momento laukia jūsų rankinėje, tai tokia gertuvė jums labai pravers. 

Šokoladinis kokteilis iš sveikų ingredientų ir natūralių saldiklių – patys geriausi vasaros pusryčiai
Tokį kokteilį mielai pasiimu termosiniame inde skubėdama į rytinę teniso treniruotę!

Šokoladinis kokosų pieno ir avižinių dribsnių kokteilis

2 asm. 

1/4 stiklinės (30g) avižinių dribsnių

1/2 šaukšto raw kakavos miltelių

2 datulės be kauliukų

1/2 stiklinės (125ml) kokosų pieno

1 stiklinė (250ml) kokosų vandens*

1/2 stiklinės ledukų

Žiupsnelis juodojo arba pieniško šokolado, sutarkuoto

Į elektrinio plaktuvo indą (aš naudojau WMF Mix&Go) suberkite avižinius dribsnius, kakavą, datules ir supilkite kokosų pieną. Plakite apie 1 minutę, kol masė pasidarys vienalytė. Supilkite kokosų vandenį, ledukus ir plakite kol skystis taps purus, kreminis. Pabaigoje užberkite tarkuoto šokolado. 

*kokosų vandenį, jei neturite, pakeiskite paprastu vandeniu arba augaliniu pienu – avižų, migdolų… Tačiau jei turite galimybę, įsigykite kokosų vandens, kadangi jis kaip niekas kitas atstato skysčių pusiausvyrą, ypač po sportinio krūvio ar ilgai pabuvus saulės kaitroje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.