Print Recipe
Šokoladiniai keksiukai su avietėmis - sveikiau
Drėgni ir minkšti šokoladiniai keksiukai su avietėmis, be glitimo, cukrus keičiamas klevų sirupu. Sveikesnė deserto versija. Ypač lengvai pagaminami, nereikia net plakti.
Course Desertai
Virtuvė Lietuvos
Pasiruošimas 10 min
Laikas 25 min
Porcijos
vnt
Ingredientai
Course Desertai
Virtuvė Lietuvos
Pasiruošimas 10 min
Laikas 25 min
Porcijos
vnt
Ingredientai
Procesas
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 160C. Pasiruoškite keksiukų kepimo formą - į ertmes įdėkite 8 popierinius sijonėlius.
  2. Nedideliame dubenyje sumaišykite klevų sirupą, vanilę, pieną, aliejų ir kiaušinius (nereikia nė plakti, tik kad susijungtų visi ingredientai). Didesniame dubenyje sumaišykite migdolų miltus, kepimo miltelius ir kakavą. Supilkite skystų produktų mišinį į šį dubenį ir išsukite, kol viskas susijungs. Nei plakti, nei ilgai maišyti nereikia.
  3. Pripildykite kiekvieną keksiuko ertmę iki maždaug pusės tūrio. Užbarstykite avietes (šaldytų neatšildykite!) ir supilkite likusią masę ant viršaus į kiekvieno keksiuko ertmę. Kepkite apie 20-25 min., arba kol paviršius sutvirtės. Atminkite, kad tokio tipo šokoladiniai kepiniai verčiau tegul nepilnai iškepa, nei perkepa ir tampa sausi:) Tad nesigundykite pernelyg ilgai pailginti kepimo laiko. Išimkite iš orkaitės, atvėsinkite kepimo formoje, tada išimkite ir patiekite. Keksiukai išliks minkšti ir drėgni keletą dienų, laikykite uždaroje dėžutėje.
Pastabos

Recepto šaltinis - Donna Hay, Weeklight

Vienas komentaras apie straipsnį "Šokoladiniai keksiukai su avietėmis – sveikiau"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *