Pikantiški keksiukai su šparagais, feta ir žirneliais
Pikantiški keksiukai – mini fritatos su šparagais, žirneliais, feta ir žalumynais
Porcijos Pasiruošimas
12vnt 5min
Laikas
20min
Porcijos Pasiruošimas
12vnt 5min
Laikas
20min
Ingredientai
Procesas
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 180C (su apipūtimu). Keksiukų kepimo formą išklokite pergamentinio popieriaus sijonėliais (jei neturite pirktinių, pasigaminkite patys – iškirpkite iš kepimo popieriaus 10x10cm kvadratus ir juos įsprauskite į keksiukų ertmes. lengviausia suformuoti tinkamą formą įspaudžiant popierių stiklinėle, labiausiai dydžiu atitinkančia keksiukų ertmės dydį. Kad būtų lengviau ir popierius neslidinėtų, ertmes galite patepti aliejumi)
  2. Užkaiskite nedidelį puodą vandens, pasūdytkite. Kai vanduo užvirs suberkite šparagus ir virkite apie 3-4 min, tada ten pat suberkite žirnelius ir po minutės nukelkite nuo ugnies. Nukoškite, perliekite šaltu vandeniu, sudėkite į dubenėlį. Ten pat suberkite smulkintus svogūnus ir žalumynus ir švelniai išmaišykite.
  3. Atskirame dubenėlyje suplakite kiaušinius su druska ir pipirais.
  4. Į kiekvieną popieriumi įklotą keksiukų formelės ertmę įdėkite po lygiai šparagų ir žirnelių masės. Ten pat patrupinkite fetos. Užpilkite kiaušinių plakiniu. Kepkite apie 20 min., arba kol gražiai pagels ir sutvirtės. Valgyktie šiltus arba kambario temperatūros, su žaliomis salotomis.
Pastabos
Recepto šaltinis- SBS food