Print Recipe
Orecchiette špinatų padaže
Net jei ir patingėsit pastą pasigaminti namuose, galite šiam patiekalui naudoti ir pirktinę. Jei nerasite būtent orecchiette, naudokite kitokią trumpą pastą
Course Main Dish
Virtuvė Italian
Raktažodis pasta
Porcijos
porc
Ingredientai
Pastai
Špinatų padažui
Course Main Dish
Virtuvė Italian
Raktažodis pasta
Porcijos
porc
Ingredientai
Pastai
Špinatų padažui
Procesas
  1. Užminkykite pastos tešlą: ant darbastalio (arba virtuvinio kombaino inde) suberkite miltus, padarykite viduryje duobutę, supilkite vandenį ir druską, ir minkykite, kol gausite labai elastingą tešlą. Įsukite tešlą į maistinę plėvelę ir palikite pastovėti pusvalandį.
  2. Atgnybkite gabalėlį tešlos, iš jos suformuokite ploną virvelę, ją supjaustykite maždaug 1cm dydžio gabalėliais, ir valgomojo (sviestinio) peilio briauna braukite per tešlos gabalėlį, kol jis išsiries it auselė. Padėkite ant miltuoto paviršiaus ir taip suformuokite likusią pastą. Laikykite paskleistą, pabarstę miltais, kad apdžiūtų.
  3. Užkaiskite didelį puodą gerai pasūdyto vandens. Kai užvirs, suberkite pastą ir virkite apie 2-3 minutes, arba kol ji taps al dente.
  4. Per tą laiką pasigaminkite padažą: špinatus nuspauskite, pašalindami skystį (jei nausojate šviežius špinatus ar kitus žalėsius, juos pirma trumpai apvirkite, tada nuspauskite skystį ir pasmulkinkite). Keptuvėje įkaitinkite maždaug ⅔ kiekio aliejaus. Suberkite susmulkintus česnakus ir ančiuvius, ir kepinkit, kol ančiuviai išsileis, o špinatai paskleis aromatą. Įberkite čili, sudėkite špinatus, įpilkite vyno (arba vandens, kuriame virė pasta), pakaitinkite maiįydami, kol vynas išgaruos, tada supilkite likusį aliejų, jei padažas pernelyg tirštas - įpilkite kelis šaukštus pastos vandenio, ir galiausiai sudėkite nusausintą išvirtą pastą. Sumaišykite ir patiekite pabarstę tarkuotu Parmezano sūriu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *