Print Recipe
Lašišos kepsneliai su salierų salsa
Svarbiausia šiame recepte yra salierų salsa su džiovintomis spanguolėmis ir kedro riešutais. Ši salsa, manau, tiks ir prie kitokios žuvies.
metalineje leksteje du lasisos file gabaleliai
Course Main Dish
Virtuvė Lietuvos
Raktažodis žuvis
Porcijos
porc
Ingredientai
Course Main Dish
Virtuvė Lietuvos
Raktažodis žuvis
Porcijos
porc
Ingredientai
metalineje leksteje du lasisos file gabaleliai
Procesas
  1. Džiovintas spanguoles užpilite karštu vandeniu ir palikite išbrinkti, kol prireiks (apie 20 min) Lašišos kepsnelius pašlakstykite 2 šaukšteliais aliejaus, pabarstykite apie ½ šaukštelio druskos ir gausiai pagardinkite grūstais juodaisiais pipirais. Palikite pastovėti kelias minutes, kol gamisite salsą.
  2. Įpilkite 75ml aliejaus į didelę gilią keptuvę ir gerai įkaitinkite. Suberkite salierus ir kedro riešutus ir kepinkite apie 4-5 minutes, vis stebėdami, kad nepradėtų svilti riešutai. Nukelkite keptuvę nu ugnies, įmaišykite kaparėlius kartu su marinatu, alyvuoges, šafraną kartu su vandeniu, kuriame jis mirko, įberkite žiupsnelį druksos. {abaigoje suberkite nusausintas spanguoles kartu su petražolėmis, citrinos žievele ir sultimis. Išmaišykite ir atidėkite į šalį.
  3. Likusį šaukštą aliejaus įpilkite į keptuvę, įkaitinkite iki vidutinio karštumo. Dėkite lašišos kepsnelius odele į apačią ir kepkite apie 3 minutes, arba kol odelės taps traškios. Apverskite kita puse, kepkite dar apie 2-3 minutes (žiūrint kokio storumo kepsneliai), ir išimkite iš keptuvės, išdėliokite į lėkštes. Ant kepsnelių šaukštu uždėkite salsos ir patiekite.
Pastabos

Recepto šaltinis - Ottolenghi, "Simple"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *