Print Recipe
Halloumi sūrio ir nektarinų vertinukai su petražolių pagardu
Virtuvė Graikijos
Raktažodis vegetariški, grilis
Pasiruošimas 15 min
Laikas 20 min
Porcijos
asm
Ingredientai
Petražolių pagardui
Virtuvė Graikijos
Raktažodis vegetariški, grilis
Pasiruošimas 15 min
Laikas 20 min
Porcijos
asm
Ingredientai
Petražolių pagardui
Procesas
  1. Pradėkite nuo petražolių pagardo: į mažo blenderio indą (arba prieskonių grūstuvę) sudėkite česnaką, druską, alyvuogių aliejų, petražoles, garstyčias, actą, ir išsukite iki norimos konsistencijos. Nesistenkite sutrinti visko iki vientisos masės, gali matytis petražolių lapų gabalėliai. Pabaigoje suberkite svogūno laiškus ir paruoštą padažą laikykite sandariai uždarytame inde šaldytuve kol prireiks.
  2. Įkaitinkite grilio groteles iki vidutinio karštumo, groteles prieš kepant patepkite aliejumi. Suverkite halloumi sūrį, nektarinus ir svogūnus ant iešmelių. Patepkite aluyvuogių aliejumi, pabarstykite druska ir pipirais. Kepkite ant įkaitintų grotelių kol gražiai apskrus, iš visų pusių. Patiekite iešmelius karštus, su petražolių pagardu ir jei norisi, pašlakstykite laimų sultims.
  3. Jei grilio įkurti neturite galimybių, šiuos iešmelius išsikepsite ir orkaitėje. Įjunkite orkaitės grilio funkciją, nustatykite 180C temperatūrą. Suvertus iešmelius suguldykite į kepimo skardą, išlkotą pergamentiniu popieriumi, pašaukite į orkaitę arčiau viršutinio kaitinimo elemento, ir kepkite kiekvieną pusę apie 4 minutes, kol ingredientai gražiai apskrus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *