Print Recipe
Hainano vištiena ir ryžiai
Klasikinis kiniškas patiekalas su virta vištiena ir sultinyje virtais ryžiais. Patogus vienos keptuvės patiekalas visai šeimai.
Hainano vistiena
Porcijos
asm
Ingredientai
Porcijos
asm
Ingredientai
Hainano vistiena
Procesas
  1. Įkaitinkite didelę keptuvę, įpilkite aliejaus ir trumpai apkepinkite česnakus, čili pipirus, imbierus ir svogūno laiškus, tada suberkite ryžius ir viską kepinkite apie 4 minutes maišydami, kol ryžiai šiek tiek apskrus.
  2. Į keptuvę supilkite vištienos sultinį, vandenį ir sojų padažą (priklausomai kokio sūrumo jūsų sultinys, sojos padažo gali prireikti ir daugiau), viską išmaišykite. Sudėliokite ant viršaus vištienos gabalėlius, paspauskite juos truputį giliau į ryžius. Palaukite kol skystis užvirs, tada uždenkite keptuvę (jei neturite dangčio - uždenkite sandariai aliuminio folija), sumažinkite kaitrą iki vidutinės, ir troškinkite 20 minučių. Nuimkite nuo kaitros.
  3. Greitai, kad neišleistumėt karščio, atidenkite keptuvės dangtį ir suberkite cukrinių žirnelių ankštis, ir iškart uždenkite dangtį. Palikite pastovėti 10 minučių (per tiek laiko ankštys suminkštės).
  4. Patiekite su sojų padažu, žaliųjų čili pipirų griežinėliais ir kalendromis.
Pastabos

Recepto šaltinis - Donna Hay, One Pan Perfect 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *