Print Recipe
Grilyje kepti kalmarai su pomidorų ir čioriso padažu
Šis padažas yra sodraus saldžiarūgščio skonio, itin skoniui tinka čioriso dešra. Ieškokite ispaniškos, būtent kepti grilyje tinkančios čioriso dešros ir ją apkepinkite grilyje prieš įmaišant į padažą. Padažą galite pasiruošti iš anksto
Course Main Dish
Virtuvė Ispanijos
Raktažodis jūros gėrybės, grilis
Porcijos
asm
Ingredientai
Pomidorų ir čioriso padažui
Course Main Dish
Virtuvė Ispanijos
Raktažodis jūros gėrybės, grilis
Porcijos
asm
Ingredientai
Pomidorų ir čioriso padažui
Procesas
  1. Iš anksto pasigaminkite padažą: puode storu dugnu arba gilioje keptuvėje įkaitinkite aliejų ir jame apkepinkite svogūnus. Kai jie suminkštės suberkite česnakus ir dar pakepinkite apie minutę. Sudėkite pomidorų pastą ir pakaitinkite pusę minutės maišydami. Suberkite supjaustytus pomidorus, įberkite cukraus, druskos, čili pipirų. Kaitinkite vis pamaišydami, kol masė sutirštės ir taps vienalyte. Jei norite, galite viską susmulkinti blenderiu. Paragaukite ar netrūksta saldumo, rūgšties, sūrumo.
  2. Kalmarus pateplite aliejumi iš visų pusių ir apkepinkite ant įkaitintų grotelių apie maždaug 3-4 minutes. Čioriso dešrą supjaustykite gabaliukais ir taip pat apkepinkite ant grilio keptuvės ar plokštės. Užkaiskite pomidorų padažą, sudėkite apkepintus čioriso dešros gabalėlius, sudėkite apkepintus kalmarus ir pakaitinkite viską kartu kelias minutes. Patiekite su paskrudinta balta duona.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *