Velykos šiemet man prasidėjo daug anksčiau nei kasmet… Visų pirma todė, kad sulaukiau įdomaus pasiūlymo iš Maximos grupės, kuri šiemet nutarė paraginti visus dažyti margučius ne sintetiniais, bet natūraliais dažais. Apie būdus, kuriais galima išgauti pačiais ryškiausias kiaušinių spalvas, rašiau dar 2013 metais!! Ir toms spalvoms nereikia nieko ypatingo – dažniausiai viską turime savo virtuvėse: burokus, mėlynojo kopūsto gabalėlį, mėlynių uogienės arba šaldytų uogų, ciberžolės, svogūnų lukštų… O kai įsismagini ir pradedi žaisti su spalvomis, kaišiodamas švelnią spalvą įgavusį kiaušinį iš vieno indelio į kitą, pasijauti tarsi laboratorijoje, kurioje gimsta visiškai netikėti dalykai:) 

Visi šie margučiai dažyti tik natūraliomis priemonėmis

Su Maxima komanda nufilmavome jums net tris 1 minutės trukmės filmukus, kuriuose vizualiai pademonstravau kaip paprasta paruošti spalvingas Velykinio stalo dekoracijas. Tikiuiosi, kad šiemet visuose namuose bus tik natūraliais dažais nuspalvoti margučiai! Ir tai nebus vien tik daugeliui pabodę svogūnų lukštai:) 

Ruošiu jums dar daugiau kulinarinių šventinių staigmenų, bet apie jas – šiek tiek vėliau. Ši savaitė bus pilna pasiruošimo gražiausiai pavasario šventei. O geriausias pagalbininkams visoms šventinėms progoms – tai gera kulinarinė knyga su patikimais receptais. Todėl tik šią savaitę, tik Velykų proga,- unikali galimybė įsigyti mano naujausią knygą „Žuvis pasaulio virtuvėse“ už ypatingai šventinę kainą – net 40% pigiau, nei knygynuose. Tikiuosi, kad mano turimų atsargų pakaks visiems, kurie suskubs…:) Ir nepamirškite pažymėti užsakyme, jei pageidaujate, kad knygą užrašyčiau:)

Ramaus ir planingo pasiruošimo šventėms!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.