Kad jūs žinotumėt, kaip aš laukiau šios džiugios akimirkos, kai iškilmingai perkirpsiu virtualų kaspiną ir paskelbsiu jums apie naujos savo elektroninės parduotuvės atidarymą!! Parduotuvė šiame blog’e gyvavo ir ankščiau, tačiau ji buvo skirta vien mano knygoms įsigyti. O nuo šiol čia rasite tai, kas padės jums šeimininkaujant namuose, ir tampant tikrais profesionalais! Jau nekalbant apie tai, kad būsite išvaduoti nuo pačių sunkiausių virtuvės darbų:)

Privalau papasakoti jums šiokią tokią priešistorę, kad geriau suprastumėte, iš kur gi čia toks mano džiaugsmas, ir kaip vienos ar kitos prekės atsirado šioje dar dažais kvepiančioje parduotuvėje:) Viskas prasidėjo nuo vakarėlio, kuomet pirmąkart pamačiau Jį. Užbūrė jis mane savo grožiu, tvirtumu ir funkcionalumu. Neslėpsiu, Jo vardas- Bosch. Kai šis galingas (net 2,2 arklio jėgų!) prietaisas atsirado ant mano darbastalio, ir tą pačią dieną nuo to darbastalio pasitraukė net trys iki tol buvę virtuvės mašinos, slapčia pagalvojau, jog norėčiau, kad visi, kuriems maistas yra šventė, galėtų mėgautis tokia kokybe, kokia kasdien mėgaujuosi aš. Tačiau čia buvo smulki problemėlė – tokio galingumo virtuvinių kombainų Bosch į Lietuvą beveik neveža, mat jų poreikis, palyginus su Skandinavijos šalimis ar Vakarų Europa – pernelyg mažas, kad būtų verta eikvoti resursus.

Todėl aš ėmiausi misijos, kad tokius aparatus visgi galėtų įsigyti tie, kurie vertina kokybę. Ir dizainą. Ir patikimumą. Ir galingumą (1500W tai jums ne 300, kuriuos turi, pvz., Kitchen Aid…). Ir štai po gero pusmečio man pavyko ne tik gauti teisę savo elektroninės parduotuvės lentynoje turėti elegantiškąjį Bosch OptiMUM aparatą, bet net ir pasiūlyti jums jį už tokią kainą, apie kokią skandinavai gali nebent pasapnuoti….

Kitas aparatas, kuris iškart gavo vietą pačioje geriausioje mano parduotuvės lentynoje – galingasis Bosch virtuvinis blenderis. Jo 6 aštrutėliai plieniniai peiliukai sutrins ir sukapos be vargo tą, ką įdėsite į talpų (2l) šio blenderio indą- nuo vaisių, daržovių iki riešutų ar ledukų. Ypač dažnai naudojamos funkcijos, tokios kaip smoothie, padažai, ledų gaminimas ir kt. padės jums pasigaminti sveiką ir gardų patiekalą vos vieno myguko paspaudimu.

Tačiau yra šiame blenderyje dvi funkcijos, apie kurias norėčiau papasakoti išsamiau. Viena jų – sriubos funkcija. Tik įsivaizduokite: sumetate į blenderio indą šviežias žalias daržoves, ir po akimirkos pilate į lėkštę ar puodelį išvirtą trintą daržovių sriubą!! Ar galite įsivaizduoti apie tokią prabangą, pvz., biure?? Čia jums ne mikro bangų krosnelė, pašildanti jūsų iš namų (ar restorano) atsineštą maistą. Čia sriuba, kurią jums išvirs pats blenderis!

Kita superinė funkcija – tai blenderio išplovimas. Nuo šiol nereikia mėginti kempinėle pasiekti po peiliukais esančius nešvarumus, ir rizikuoti susipjaustyti į tuos peiliukus pirštus! Pakanka įlašinti kelis lašus indų plovimo skysčio, įpilti šilto vandens, ir nuspausti išsiplovimo mygtuką. Blenderio indas pats išsiplaus, pakaks tik jį praskalauti švariu vandeniu.

Tad nuo šiol šis super galingas blenderis (net 1600W!) gali būti jūsų namuose nors ir šiandien! Ir tik už 229 eurus. Abu prietaisus galite pasiimti nemokamai patys (Vilniuje) arba mes juos galėsime išsiųsti jūsų adresu (juos gausite kitą dieną).

Produktų mano parduotuvėje bus ir daugiau – visų pirma čia galėsite įsigyti nemažai Bosch OptiMUM virtuvinio kombaino priedų, kurie mala, tarkuoja, smulkina, pjausto, plaka ir net gamina šviežią pastą (makaronus)! Taip pat ketinu netrukus pradžiuginti technikos mėgėjus dar šiokia tokia naujove, stebuklingai išvaduojančia nuo namų rūpesčių… Na bet kol kas kviečiu užsukti į svečius!

Vilniuje visas prekes galėsite pasiimti nemokamai, į kitus miestus pristatys DPD kurjeris (apsipirkus virš 100 eur pristatymas nemokamas). Kai kurią įrangą jau turime sandėlyje, tad gali būti, jog įsigiję pasiimti galėsite tą pačią dieną. Jei sandėlyje prekės nėra, pristatysime ją per 5-7 dienas.

Užsukite į mano parduotuvę ir patys pamatykite, kokiomis patraukliomis kainomis nuo šiol galėsite įsigyti aukščiausios kokybės vokiškas virtuvės mašinas ir priedus.

Bosch OptiMUM MUM9AX5S00

Komentarų apie "Nauja elektroninė parduotuvė atidaryta!": 25

 1. Nida:

  Jurga, dar neišbandžiau:) Nemanau, kad pats nukerpa, bet kai jau pamėginsiu tai pasakysiu tikrai!

 2. Jurga:

  Nida, ar teko išbandyti makaronų gaminimo formeles MUZ9PP2? Man įdomiausia, ar aparatas pats kažkaip nukerpa makaronus, ar tenka peiliu švaistytis? 😀

 3. Irena:

  Laba diena. Ačiū už gerus receptus ir už el. parduotuvę.
  Domiuosi Jūsų pasiūlytu virtuvės kombainu ir norėčiau nusipirkti. Kartu pirkčiau priedus, – MUZ9PP2 pastos gaminimo aparatą, MUZ 9MX1 blenderį, MUZ9VL1 daržovių tarkavimo priedą ir NUZ9PS1 fri bulvyčių priedą. Ar būtų galimybė dar gauti visoms kartu perkamoms prekėms didesnę nuolaidą ? Kartu noriu pasiteirauti per kiek laiko gaučiau prekes, (gyvenu Kauno rajone). Lauksiu atsakymo. Ačiū.

 4. Nida:

  Vitalija, na, su ta bulvių koše tai ne internete, o savo akimis mačiau Čiop Čiop studijoje, kai iš Norvegijos atvykęs šefas tas bulves trynė:) Nemanau, kad pagal instrukcijas veikė, bet kad pademonstravo kombaino tvirtumą tai tikrai. Sviestinė tešla – dariau ją ir ne kartą. Kalbu apie tartų pagrindui gaminamą tešlą, kai reikia greitai užminkyti. Aišku, jei reikia pagal receptą specifiškai kapoti tešlą peiliais, tai tikrai geriau tada rinktis kažkokį įrenginį su S formos peiliu. Net nežinau ką jums patarti – tai yra standartinis kombainas, atliekantis visas standartines (kaip Čiop Čiope šefas parodė – ir nelabai standartines:)) funkcijas.

 5. Vitalija:

  Laba diena, internete neradau jokių vaizdelių kaip ruošiama kapota sviestinė tešla arba bulvių košė šio kombaino ir jo priedų pagalba 🙂 Gal galite pasidalinti kokius priedus ir režimus naudoti? Ačiū už konsultaciją!

 6. Nida:

  Rita, labai logiškas klausimas jums kilo. Deja, ne, jokių priedų Bosch blenderis neturi, visi išvardinti priedai montuojasi ant kombaino Bosch OptiMUM… Įdėsiu šią info į aprašymus. Ačiū, kad užvedėt ant kelio.

 7. Rita:

  Kilo klausimas, o visi parduodami priedai yra komplektuojami prie kombaino OptiMUM, prie blenderio Vita Boost nėra jokių priedų atskirai? pvz Tasty Moments Lifestyle set ?

 8. Edita Kavaliauskienė:

  Ačiū už greitą atsakymą 🙂 labai tikiuosi, kad tas paskutinis gražuolis jau laukia manęs! Pinigai pervesti! Vakarienei gaspačio!

 9. Nida:

  Edita, viskas labai paprasta – įsigykite per el parduotuvę, ir gal net šiandien galėsite atsiimti jį (jei esate Vilniuje). Berods dar vienas blenderis likęs sandėlyje po iššlavimo visų kombainų pačią pirmą dieną:)

 10. Edita K.:

  Didžiausi sveikinimai!!! Kaip laiku!!! Kaip tik šiandien supratau, kad pribrendau blenderio pirkimui. Belieka išsiaiškinti, kaip tai padaryti 🙂

 11. Nida:

  Judita, dėkoju už klausimą. Garantiją suteikia gamintojas (24 mėn), tad įsigiję bet kurį Bosch gaminį turėsite gamintojo garantiją bei garantinį aptarnavimą autorizuotuose servisuose. Sąlygos lygiai tokios pačios, kaip ir perkant panašius prietaisus bet kurioje tradicinėje parduotuvėje.

 12. Judita:

  Laba diena,
  Seniai domiuosi, nes noriu įsigyti apie Boch virtuvinį kombainą. Jūsų puslapyje atradau, ne tik pagrindinį korpusą su plaktuvais, bet ir mane dominančius priedus. Taigi mielai įsigyčiau, bet norėčiau pasiteirauti apie suteikiamą garantiją ir jos galiojimą.

 13. Nida:

  Kristina, dovanokit, bet čia klausimas tikrai ne man:) Mano „kūdikiui” jau beveik 30 metų, tai aš nič nieko nenusimanau apie šiuolaikinių kūdikių mitybą:) Aš tik apie įrangos parametrus galiu patarti, bet tikrai ne tokio maisto technologiją…

 14. Kristina:

  Kūdikiui kaip ir suaugusiems mėsą reikia termiškai apdoroti. Ar galima dėti žalią mėsą ar žuvį kartu su daržovėmis, ar reikia dėti jau išvirtą?

 15. Nida:

  Kristina, negaliu pasakyti, kad esu kažkaip ypatingai apsišvietusi klausimais, susijusiais su specialiais reikalavimais ruošiant kūdikio maistą. Šis blenderis pagamintas iš ES aprobuotų medžiagų, jis pilnai saugus naudoti, nesugalvoju priežasčių kodėl jis galėtų netikti kudikio maistui… Tačiau gal jūs specifiškai kažkokio daikto ieškote būtent kudikiams, tai šis prietaisas yra skirtas namams, ne specifiškai vien kūdikiams. Kalbant apie žalios mėsos smulkinimą – be jokios abejonės tą galite daryti, kaip ir smulkinti daug kietesnius daiktus, tokius kaip riešutai ar ledukai. Tai tikrai patvarus ir galingas prietaisas, ir jis susmulkins viską, ką į jį įdėsite:)

 16. Nida:

  Aiste, ačiū už pastabą, pakoreguosiu. Apskritai blog’o platforma nėra pati patogiausia elektroninei parduotuvei, ir tą parduotuvės dizainą mes dar šiek tiek tvarkom, tad labai atsiprašau, kad dabar dar ten klaidu… Pakoreguosiu aprašymą, kad būtų aiškiau kas įeina į komplektą. Bet trumpai – kombaino bazinėje komplektacijoje yra tik tešlos minkymui (ir plakimui) reikalingi įtaisai: trys plakimo/minkymo įrankiai, dubuo, skaidrus dangtis, kad nesitaškytų plakant. Į kombainą integruotos svarstyklės ir taimeris, taip pat specialūs jutiminiai davikliai, nustatantys kada išplakti tinkamai baltymai ar grietinėlė.

 17. Aistė:

  Iš nuotraukų ir kombaino aprašymo ne visai aišku, kurie priedai įeina į jo kainą, o kuriuos reikės pirkti atskirai.

 18. Nida:

  Diana, ačiū už jūsų gražius žodžius. Manau tikrai nesigailėsite įsigijusi Bosch VitaBoost, nes tai galingas, patvarus, patikimas plakiklis. Jis ne tik kokteiliams pasitarnaus, bet ir sriuboms, sorbetams ir dar visokiems kitokiems sveikiems ir gardiems patiekalams. Labai gerai, kad Blenderyje yra ingredientų pagrūdimui skirtas „šaukštas”, tad be problemų suplaksite net ir tirštesnę masę. Be to, išsiplovimo funkcija yra kažkas tokio, įsitikinsite:)

 19. Kristina:

  Sveiki, ar virtuvinis blenderis tinka kūdikio maistui gaminti? Ar juo galima dėti žalios mėsos gabaliuką, ar reikia dėti jau išvirtą?

 20. Diana:

  Puiku. Seku jūsų receptus. Net keptuvę Fiskar nusipirkau paskaičiusi jūsų atsiliepimą. Ačiū Domintų kokteilinė, nes kasryt visa šeima geriame subalansuotus Herbslife kokteilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *