Taip, šiemet jos bus kitokios. Taip, prie stalo greičiausiai sėdės mažiau nei paprastai žmonių. Taip, nebus įmonės vakarėlio ir gal net šventės darželyje. Bet Kalėdos bus. Jos ateis lygiai taip, kaip ateina kasmet, įtraukdamos mus visus į (kiek kitokį) švenčių šurmulį. 

Ir dovanos bus. Ir greičiausiai net labiau šiemet norėsis pradžiuginti tuos, su kuriais per šventes bendrausime per saugų atstumą. Gal dar labiau norėsis pasilepinti patiems: juk šie metai parodė, kaip svarbu namų jaukumas, kaip gera, kai ant stalo garuoja pačių pagamintas maistas, kaip nostalgiškai saldu, kai negalėdami keliauti lėktuvais, keliaujame skoniais. 

Yra Vilniuje vieta, kuri įrašyta mano pasirinkimų sąraše pirmuoju numeriu, kai prireikia kažko gurmaniško. Kažko nekasdieniško ir ypatingo. Vieta, kurioje nereikia sukti galvos dėl kokybės. Vieta, kurioje neįmanoma neišsirinkti. Vieta, kurioje aš geidžiu VISKO. 

Jūs jau supratot, kad kalbu apie „Assorti„. Tiesą pasakius, aš jau senokai savo bičiuliams visomis progomis dovanoju tik valgomas dovanas, todėl maršrutas į Assorti man gana įprastas:) . Gurmaniškos dovanos nudžiugina, sušildo ir tinka bet kokiam skoniui. Man tai saugiausias (ir lengviausias :)) būdas išrinkti tą, kas negali nepatikti!

Perėjau kurią dieną per visą Assorti parduotuvę ir išsirinkau savo Kalėdinių dovanų penketuką. Vienos kiek pigesnės, kitos – mažumėlę brangesnės, tačiau stengiausi „neišlipti“ iš 25 eurų biudžeto, ir kad kiekviena tiktų žmogui, vertinančiam gurmaniškus potyrius. Gal mano sąrašas pravers ir jums?:)

  • Ypač tyras alyvuogių aliejus CARLETTI Flask,1000ml (24,99 eur). Tai lašelis Sardinijos saulės dailiame stikliniame butelyje. Akmeninėmis girnomis spaustų alyvuogių „žaliasis auksas“. Ne tik dėl skonio, dar ir dėl sveikatos…
Niekada neprašausite su tokia dovana – ypač tyras alyvuogių aliejus
  • Ančių kepenėlių Foie Gras rinkinys CASTAING, 4×30 g (23,99 eur). Šventė kiekvieno gurmano gomuriui! Baltos duonos skrebutis, užteptas riebiuoju ančių paštetu, pagardintu prašmatniaisiais espelette pipirais, trupinėlis svogūnų džemo, ir tikrai nič nieko daugiau nereikia, kad pajustum, kaip gyvenama rojuje… 
Foie gras užtepėlių rinkinys – viskas paruošta gurmaniškam vakarėliui
Šviežios duonos gabalėlis su ančių kepenėlių paštetu – rojaus maistas…
  • Šokolado rinkinys COMPTOIR DU CACAO 162 g. (15,99 eur). Na parodykit man tą, kuris atsisakytų šio burnoje tirpstančio skanėsto prie puodelio kavos. Neverta net aušinti burnos, nes viską, ką norite mylimam žmogui pasakyti, už jus pasakys geriausias prancūziškas šokoladas. Keturių spalvų šokoladas (vienas, beje, geidulingasis rubby – raudonas!), su riešutais, karamele, uogomis ir sūdytu sviestu… Ar tęsti?? 🙂 
Šokolado kalba – bene geriausia visų suprantamas dialektas 🙂
Geriausio prancūziško šokolado rinkinys – ar nenorėtumėt tokio gauti dovanų? 🙂
  • Balzaminis padažas Don Giovanni, Pregiatto, 100ml (14,95 eur). Nereikia nė priminti, kad tai labiausiai gurmanų vertinamas ir geidžiamas padažas ne tik dėl jo unikalaus skonio bet ir tinkamumo pagardinti praktiškai bet ką – nuo rūkytos lašišos iki šviežių braškių ar ledų… Pagamintas iš natūralaus vynuogių miso, kaitintas kol sutirštės, brandintas ir perpylinėtas iš statinės į statinę, kad gautų tą ypatingą aromatą ir sodrų saldumą. 
Balzamiko padažas Don Giovanni Pregiatto – geidžiamiausias juodasis gurmanų auksas
  • Jūros druska TARTUFI JIMMY su smulkintais džiovintais trumais, 100g. (4,95 eur). Taip, kristalas šios druskos pavers jūsų pagamintą maistą restorano lygio patiekalu! Jūros druskos dribsniai, pagardinti Perudžijos regione Italijoje surinktais vasariniais juodaisiais triufeliais, tiks ir savaitgaliniam omletui, ir mėsos kepsniui ar žuvies patiekalui. Nepamainomas pagardas prieskonių spintelėje, tik perspėju, kad prie jo priprantama:)
Itališki jūros druskos dribsniai su juodaisiais trumais. Kilstels bet kurį jūsų gaminamą patiekalą iki neregėtų aukštumų.

Svarbiausia ką noriu priminti,- ir šias, ir visas kitas prekes jūs galite įsigyti elektroninėje Assorti parduotuvėje, kad išliktumėm visi saugūs ir sveiki. 

 

Įrašas sukurtas bendradarbiaujant su Assorti. #reklama.

Jums taip pat patiks:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.