Kad ir kiek planuočiausi šventinius pirkinius iš anksto, visas mano dėmesys, kaip taisyklė, būna sutelktas į šventinį stalą. Paprastai prie jo sėda gana nemažas būrys svečių, o aš jau ne vienerius metus esu atsakinga ir už Kūčių, ir už Kalėdų stalą. Abiem šventėm – skirtingi meniu, skirtingos stalo dekoracijos, skirtingi pasiruošimai, suplanavimai, supirkimai…. 

Dovanų paieškoms aš visada turiu mažiau laiko, nei norėtųsi (kitas pasakytų, kad aš prioritetus neteisingai susidėlioju… ir turbūt būtų teisus:)). Žaviuosi tais, kurie kaskart sugalvoja, suranda, paruošia staigmeną ir labai nudžiugina savo artimuosius… Šia prasme aš esu visiška nuobodybė, nes net ir švenčių metą mano smegenų neapleidžia sauso racionalumo jausmas. Man tiesiog patinka praktiškos dovanos. Ne kokie niekučiai, ne paskubom „iš reikalo“ surastas daiktas, kuris kažin ar atras savo vietą kito žmogaus gyvenime, bet praktiški, panaudojami ir, svarbiausia, – kokybiški dalykai. 

Jūs manote kad manęs nebūna apnikęs idėjų badas? Oi būna dar ir kaip. Ką tada darau? Dovanoju kitiems tai, ką naudoju pati, ir kuo džiaugiuosi. Nes tikiu, kad jei džiaugiuosi aš, tikėtina, kad džiaugsis ir tie, kuriuos myliu labiausiai. 

Ką dedu į save, ir ką tepu ant savo odos: štai du dalykai, kurie man yra labai svarbūs. Todėl dažniausiai einu pačiu lengviausiu keliu, kai kalba eina apie mano dovanojamas dovanas: apsiriboju arba valgomais dalykais, arba tais, kurie mums leidžia jaustis geriau. Ir ką čia slėpti – daugeliu atvejų gražiau:) 

Šių metų dovanų ieškojimas privalo persikelti į elektronines erdves. Vardan visų mūsų, vardan artimųjų ir pasiaukojančių medikų. Jei pritruktumėte idėjų, štai mano nedidelis dovanų katalogas. Prancūziški Filorga veido prausikliai, kaukės, šveitikliai ir serumai – viskas tiems, kurie ieško sau ir savo artimiesiems to, kas geriausia. Veidui, kūnui ar plaukams – svarbu, kad kosmetika būtų itin kokybiška. Dar svarbu, kad tą kokybišką kosmetiką pirktumėm ten, kur ja prekiauja patikimo jos gamintojų atstovai

Ir jei Filorgos fanė aš jau esu gana seniai, mano naujausias šių metų atradimas – veganiškos kilmės botaniniai plaukų šampūnai, kondicionieriai ir serumai Lazartique. Ne tik vėstantys orai, bet ir stresas dažnai veikia mūsų odą ir plaukus. Jūsų plaukai tikrai jums atsidėkos žvilgesiu už lašelį serumo, įmasažuoto prieš miegą, arba pasilepinimui uždėta maitinančia kauke. 

Dar niekada mums visiems taip stipriai nereikėjo nuosavo SPA salono mūsų pačių namuose. Todėl jei ieškosite kažko, kuo palepinti tuos, kuriuos mylite, padovanokite jiems kiekvieno ryto ir vakaro džiagsmingus ritualus su tikra prancūziška kokybiška kosmetika. Nustebsite, kad gera kokybė prasideda vos nuo 20 eurų.

Juoda – elegancijos spalva. Parodykite man moterį, kur nenudžiugtų gavusi štai tokią juodą dėžutę….
Labai patogu – rinkiniai nedidelės pakuotėse. Susimetei į mažą kosmetinę, ir viskuo pasirūpinta!
Veido, kūno, paakių kremai, šveitikliai ir prausikliai, viskas jūsų ryto ir vakaro ritualams…
Lazartique – plaukų priežiūros produktai su pagarba gamtai

 

Įrašas sukurtas bendradarbiaujant su prekiniu ženklu „Filorga“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.